Permbyset zetori në Fier , humb jetën shoferi/Emri

0

Fshati Peshtan i Madh në qytetin e Fierit është tronditur mesditën e sotme nga një aksident me pasojë vdekjen, e një personi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një rrugë dytësore ku mjeti i tipit “Zetor” është përmbysur. Drejtuesi i mjetit, Sefer Dylaj ka humbur drejtimin dhe për pasojë zetori e ka zënë atë poshtë duke i shkaktuar edhe vdekjen.

Një grup hetimor është duke punuar për zbardhjen e plotë të ngjarjes./Fikso.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here