“Rita po vjen, Rita po vjen” zbulohet data e super-koncertit në Tiranë

0

Në datën 3 qetshor të gjithë në Tiranë. Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Rita Ora pritet të këndojë sërish në Shqipëri pas 6 vitesh. Hera e saj e parë në Tiranë ka qenë në 100-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë.
Koncerti i Ritës do të jetë 1 organizim i bashkisë dhe këtë gjë na e ka treguar emisioni “Jo vetëm modë” në Tv Klan.
Megjithëse jeton larg Rita nuk e ka harruar origjinën e saj, pasi edhe në 10-vjetorin e pavarësisë së Kosovës, performoi në Prishtinë, madje edhe duke kërcyer vallet shqiptare.
Në të dyja daljet e saj Rita Ora ka kënduar falas, dhe kjo e shton edhe më shumë lezetin. Mezi po të presim Rita

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here