21.5 C
Tirana
Sunday, June 16, 2024
Ballina Të fundit

Të fundit

Horoskopi ditor, 11 prill 2018

Dashi Diskutimet dhe argumentet mund të komprometojnë mirëkuptimin në çift dhe t’ju mbajnë larg gjetjes së një pike takimi. Kryeneçësia juaj nuk ju lejon të...

Ekzekutohet i riu ne zonen e Kinostudios/ Emri

Të shtëna me armë zjarri të cilat përfunduan me ekzekutimin e një personi kanë tronditur vetëm pak orë më parë zonën e Kinostudios në...

I them komshiut: Boll bëre seks se më fiksove .I them vetes: Gjej të...

A ka gjë më fiksuese se sa komshinjtë që bëjnë seks gjithë kohën! Më vjen mirë që e dëshirojnë si të...

Shakohoxha rrëfen momentin më të vështirë të jetës: 5 netë pa gjumë e pa...

TIRANE - Gazetari dhe komentatori i njohur i sportit, Dritan Shakohoxha kla qenë i ftuar sonte në Kurthin e Piter Panit, ku rrëfeu, ndër...

Sa inteligjent je? Ta thotë shenja e horoskopit, ja 6 më të zgjuarat

Ka ardhur koha që të matni IQ-në tuaj astrologjike. Gjykuar sipas Mensa-s, gjeni është ai i cili arrin të fitojë 98 pikë në testin...

Imazhet që shokuan botën, do ti shikoni për së dyti patjetër

Fotot që do të sjellim për ju ngrenë shumë pyetje duke ju bërë të rrini pa gjumë duke pyetur veten se si mund të...

Mariana zakonisht na bën për të qeshur, por sot na bëri për të qarë

“Një jetë plot me drama, por mbahem mend gjithnjë si një personazh që kam bërë të tjerët të qeshin”. Është fjalia me të cilën aktorja...

Përdorni Xhenxhefil? Pas kësaj do konsumoni akoma edhe më shumë

Xhenxhefili rritet në Kinë, Indi, Afrikë, Karaibe, dhe vendet e tjera me klimë të ngrohtë. Rrënja e bimëve është e njohur si erëz dhe...

Artistët sfidojnë Ramën, ja Teatri i ri Kombëtar që nuk e prish të vjetrin

Teatri Kombëtar vijon të mbetet një ndër temat më aktuale të kohës. Në dëgjesën e tyre të radhës, artistët kanë paraqitur edhe 1 projekt-propozim...

Horoskopi ditor, e martë 10 prill 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mundohuni të jeni më të dashur...

Më të lexuarat

Ironia e Trump: Kim Jong un po vdes të më takojë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka thënë se takimi historik në mes të liderëve të Kinës dhe Koresë së Veriut ka shkuar...

Peshëngritje, Briken Calja i “artë” në Rumani…

Peshëngritësi shqiptar Briken Calja ka marrë medaljen e artë në stilin e shkëputjes në Europianin e Peshëngritjes që po zhvillohet në Rumani. Vijon...

Mediat greke zbulojnë arsyen e shtyrjes së vizitës së Tsipras në Tiranë

TIRANË- Kryeministri grek Aleksis Tsipras shtyu për një afat të pacaktuar vizitën që do të mbante në muajin prill në vendin tonë me rastin e...

VIDEO/ Mes lotëve dhe sakrificës, Calja i dëmtuar ngre në qiell flamurin shqiptar

Briken Calja ka arritur të hyjë në historinë e sportit shqiptar dhe më veçanërisht peshëngritjes, pasi ka “rrëmbyer” gjithçka në europianin që po zhvillohet...

Legjenda braziliane: Neymar është për vendin e tretë, i pari dhe i dyti...

Neymar po rikuperohet në Brazil pas lëndimit që pësoi javë më parë gjatë një ndeshje kampionate në Francë. Futbollisti i PSG-së po konsiderohet ndër futbollistët...