Mbani frymën! I çmendur për makina luksoze, Noizy iu tregon super mjetin e ri

0

Reperi i njohur, Noizy, shquhet për jetën e tij luksoze dhe këtë e ndan shpesh edhe me fansat. Së fundi, Noizy ka publikuar një foto në ‘Instagram’, ku shfaqet në një makinë tepër luksoze, të tipit ‘Ferrai’, ndërsa tregon edhe një makinë të tipit ‘Maybach’.

Reperi i dashur për publikun është shumë i pasionuar pas makinave dhe ka shumë në parkingun e tij. Së fundi, ai na tregon se koleksionit të makinave ju ka shtuar një tjetër tip të ri, që siç duket nga fotot është tepër luksoze.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here