Grimieri shqiptar i Kim Kardashian një patriot i vërtetë, ja çfarë ka bërë këtë herë

0

Para disa ditësh u fol për një bashkëpunim më t ëfuqishëm mes Kim Kardashian dhe grimerit shqiptar, Mario Dedivanovic.

Në fakt, dyshja tash e dhjetë vjet shqiptari përkujdeset për dukjen e bukuroshes amerikane me prejardhje armene.

Mario ka festuar dekadën e parë të bashkëpunimit me bashkëshorten e Kanye Westit gjersa ka hedhur në treg edhe disa produkte të reja.

Madje, 34-vjeçari ka nxjerrë në shtije produktin për hije në sy , të cilat i ka emëruar në gjuhën shqipe.

Ai ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi ku shfaqë emrat që kanë vendosur t’iu vënë nuancave të ndryshme, dy prej tyre quhen “Albanian” dhe “Libra”.

“A po ju pëlqejnë emrat e hijeve të syve? Secili ka një kuptim të veçantë për ne”, ka shkruar Mario në Instagram.

Ndryshe, linja KKW Beauty del në shitje më 4 maj dhe tashmë në rrjetin social ka mbi një milion ndjekës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here