Vasili: Rama një kufomë që po kalbet

0

Kreu i grupit parlamentar të LSI Petrit Vasili, vijon me akuzat mbi kryeministrin, ku sot ka shkruar në Facebook se Rama nuk është gjë tjetër veçse një kufomë politike në kallëzim.

Statusi në Facebook i Petrit Vasilit
Kryeministri,nje kufome politike ne kalbezim e ka vendin ne kosh te plehrave.

Tani cdo qytetar e ka shume te qarte qe ka per kryeminister nje ordiner dhe te paburre qe fshihet pas brekeve te policise.

Qytetare konsiderojeni nje kufome politike qe vjen ere te qelbur frike,korrupsioni dhe droge.

Nje kufome politike qe ka ngritur doren e ndyre mbi qytetare, deputete e te rinj per te vrare friken e tij.

Nje kufome te shtrire ne mes te rruges se integrimit europian.

Kufomat dihet ku e kane vendin….ne gropen e plehrave te historise,atje ku populli i ka hedhur pa meshire te gjithe ata, qe si ky kane dashur ta bejne Shqiperine ciflig te tyre.

Dhe popullin s’e ndal dot asgje ne kete bote dhe kryeminister e police duken minj perpara tij./fikso.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here