“Kukulla” e jetës reale: Larg nga opeacionet plastike, të shpifura

0

Serenity Elara nga Kievi, njihet ndryshe si “kukulla” e jetës reale.

Admiruesja e filmave japonezë të animuar shpenzon një orë në ditë për të transformuar veten e saj në një nga personazhet e saj të preferuar, ndërt to Usagi Tsukino nga Sailor Moon.

Pavarësisht makeup-it të rëndë, lenteve, dhe kostumeve të ngjashme me ato të kukullave, Serenity tha për Daily Mail se ajo kurrë do të kryejë operacione plastike.

“Nuk dua të bëhem një vajzë me pamje plastike. Nuk është diçka e bukur,” është shprehur ajo.

Ukrainasja gjithashtu shtoi se kur del në publik shkakton reagime kontroverse, sidomos kur vishet si vampire.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here