Kush do ta mendonte se Hueyda El Sayed do përfundonte në një punë të tillë

0

Mesa duket figura e njohur e ekranit Hueyda El Sayed e ka kaluar me sukses periudhën e saj pas divorcit.

Pasi i dha fund martesës me francezin Michael Tamisier për arsye tradhtie, Hueyda ka deklaruar nëpërmjet një videoje në rrjetin social Instagram se tashmë ajo ka filluar një punë të re.

Duket e habitshme ta shohim jashtë ekranit por tashmë Hueyda ka filluar punë në një bankë në Luksemburg dhe duket se i pëlqen.

Epo edhe pas divorcit jeta vazhdon, sidomos kur ke një djalë të bukur e të mirë si Gabrieli. Shumë suksese në punën e re Hueyda!

/Fikso.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here