Iku dimri dhe çizmet, këto janë këpucët e pranverës

0

Janë këpucë të stilit mashkullor, por prej disa sezonesh këpucët me lidhëse, që ndryshe quhen dhe “frenchie”, janë moda e femrës së kësaj pranvere dhe vazhdojnë të propozohen dhe në koleksione të reja në shumë variante.

Janë shpëtimtaret e ndërrimit të stinëve, dhe mund të vishen si në zyrë dhe në mbrëmje për çdo moment të ditës, me kombinimin e duhur.

Këpucët me lidhëse kombinohen mjaft mirë me veshjet femërore, me xhinse, pantallona të ngushta dhe me funde të çdo gjatësie. Shihni galerinë për modelet!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here