Çfarë kishte Meghan Markle që e çmendi Princin Harry?

0

Princ Harry gjithmonë është mbajtur si “donzhuani i përjetshëm” në familjes mbretërore. Ajo që e bëri të ndryshonte status ishte pikëtisht Meghan e cila e ndryshoi atë rrënjësisht.Ajo për të cilin jemi kuriozë është çfarë kishte Meghan më shumë se femrat e tjera me të cilat princi kishte dalë?

Sipas biografit mbretëror, Andrew Morton, udhëtimi i princit Harry drejt dashurisë së vërtetë nuk qe kurrë i lehtë. Në fakt ai ka dështuar në lidhjet e mëparshme pikërisht prej statusit të tij mbretëror. Me Meghan çdo gjë ishte ndryshe. Ajo menjëherë mori situatën në dorë duke pasur çdo gjë nën kontroll.

Aktorja 36-vjeçare, është një femër e fortë e cila i bën gjërat sipas mënyrës së saj dhe nuk pranon kompromise, dhe pikërisht kjo karakteristik e bëri Herry-n të binte në dashuri kaq shumë dhe brenda dy viteve të caktonte edhe ditën e dasmës me të.

“Ajo është e fortë, e opinionuar dhe ka idetë e saj, dhe kjo është pikërisht një nga gjërat që princi adhuron tek ajo.”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here