22.5 C
Tirana
Sunday, October 1, 2023
Ballina Showbiz

Showbiz

Kim Kardashian ndan foton e parë të familjes së saj me pesë anëtarë, dhe...

Kim Kardashian dhe Kaney West janë zyrtarisht prindër të tre fëmijëve, dhe tani, për herë të parë, ata kanë shpërndarë foton e parë të...

Çfarë kishte Meghan Markle që e çmendi Princin Harry?

Princ Harry gjithmonë është mbajtur si “donzhuani i përjetshëm” në familjes mbretërore. Ajo që e bëri të ndryshonte status ishte pikëtisht Meghan e cila...

Kush do ta mendonte se Hueyda El Sayed do përfundonte në një punë të...

Mesa duket figura e njohur e ekranit Hueyda El Sayed e ka kaluar me sukses periudhën e saj pas divorcit. Pasi i dha fund martesës...

Mbani frymën! I çmendur për makina luksoze, Noizy iu tregon super mjetin e ri

Reperi i njohur, Noizy, shquhet për jetën e tij luksoze dhe këtë e ndan shpesh edhe me fansat. Së fundi, Noizy ka publikuar një...

Aktorja Halle Berry se vret shumë mendjen, bën yoga topless…

51-vjeçe, e megjithatë format e saj fizike janë perfekte, të ngjashme me ato të një vajze 20-vjeçare. Por këto linja perfekte Halle Berry i ka...

Ja shifra marramendëse që do të paguhet për sigurinë e dasmës së princ Harryt...

Përgatitjet për dasmën e princit Harry dhe Maghan Markle në kështjellën Wisdor janë drejt fundit Policia e Thames Valley thotë se operacioni ka të ngjarë...

Grimieri shqiptar i Kim Kardashian një patriot i vërtetë, ja çfarë ka bërë këtë...

Para disa ditësh u fol për një bashkëpunim më t ëfuqishëm mes Kim Kardashian dhe grimerit shqiptar, Mario Dedivanovic. Në fakt, dyshja tash e dhjetë...

Demi Rose vishet ngushtë, vithet gati t`i pëlcasin (Foto)

Demi Rose është shfaqur në një kostum tejet të ngushtë, ngjyrë të zezë. Modelja bukuroshe si çdoherë tjetër, ia ka kthyer të pasmet kamerës,...

Më të lexuarat

Ironia e Trump: Kim Jong un po vdes të më takojë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka thënë se takimi historik në mes të liderëve të Kinës dhe Koresë së Veriut ka shkuar...

Peshëngritje, Briken Calja i “artë” në Rumani…

Peshëngritësi shqiptar Briken Calja ka marrë medaljen e artë në stilin e shkëputjes në Europianin e Peshëngritjes që po zhvillohet në Rumani. Vijon...

Mediat greke zbulojnë arsyen e shtyrjes së vizitës së Tsipras në Tiranë

TIRANË- Kryeministri grek Aleksis Tsipras shtyu për një afat të pacaktuar vizitën që do të mbante në muajin prill në vendin tonë me rastin e...

VIDEO/ Mes lotëve dhe sakrificës, Calja i dëmtuar ngre në qiell flamurin shqiptar

Briken Calja ka arritur të hyjë në historinë e sportit shqiptar dhe më veçanërisht peshëngritjes, pasi ka “rrëmbyer” gjithçka në europianin që po zhvillohet...

Legjenda braziliane: Neymar është për vendin e tretë, i pari dhe i dyti...

Neymar po rikuperohet në Brazil pas lëndimit që pësoi javë më parë gjatë një ndeshje kampionate në Francë. Futbollisti i PSG-së po konsiderohet ndër futbollistët...