22.5 C
Tirana
Sunday, October 1, 2023
Ballina Metro

Metro

Rita Ora dhe bukuroshet sexy të showbiz i qëndrojnë besnike vetëm një ushqimi…

Emrat e famshëm të Showbiz nuk lodhen duke ngrenë çdo ditë të njëjtën ushqim, Rita Ora, Puff Daddy, Jennifer Garner, dhe të tjera...

Dilema e madhe se ç’emër ti vendosni fëmijës, përfundon kur të lexoni 157 emrat...

Gjëja më e bukur në jetë është ardhja e një fëmije. Që në momentin që marrim lajmin e bukur se një krijesë e re...

“Rita po vjen, Rita po vjen” zbulohet data e super-koncertit në Tiranë

Në datën 3 qetshor të gjithë në Tiranë. Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Rita Ora pritet të këndojë sërish në Shqipëri pas...

4 shenjat qe kanë shumë turp e skuqen menjëherë…

Jo të gjithë janë sociale. Sa herë na ka rastisur të shohim dikë të strukur në cep të dhomës apo të heshtur në maksimum… A...

Sa kushton veza më e shtrenjtë e Pashkës? 5 kuriozitete që duhet të dimë...

Të gjithë besimtarët e ktishterë festojnë sot Pashkën e cila është një nga festat më të rëndësishme të fesë së Krishterë. Shumë mund të dinë...

FOTO/ Restorantet më të bukur në botë ndodhen në trenat e vjetër

Le t'i hedhim një sy restoranteve të vendosur brenda vagonëve të trenave të vjetër, në Indi, Nju Jork dhe Paris. Restorantët ofrojnë mëngjes dhe drekë...

Horoskopi ditor, e dielë 8 prill 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë do ju lejojë që...

Horoskopi ditor, e shtunë 7 prill 2018

Dashi Do të jeni në gjendje humori gri për shkak të çështjeve të jashtme të jetës në çift që shkaktojnë keqkuptime. Jini më pak...

Horoskopi mujor – Prill 2018

Dashi Çdo situatë që jetoni ju është e përkohshme, por ju jeni të shqetësuar, sikur jeni duke pritur një ndryshim krejt të papritur në jetën...

Bëhuni gati për një koleksion makeup-i nga Jennifer Lopez

Kur e sheh Jennifer Lopez, menjëherë e kupton se sinonimi i duhur për të do të ishte “shkëlqim”. Dhe kjo duket se u bë...

Më të lexuarat

Ironia e Trump: Kim Jong un po vdes të më takojë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka thënë se takimi historik në mes të liderëve të Kinës dhe Koresë së Veriut ka shkuar...

Peshëngritje, Briken Calja i “artë” në Rumani…

Peshëngritësi shqiptar Briken Calja ka marrë medaljen e artë në stilin e shkëputjes në Europianin e Peshëngritjes që po zhvillohet në Rumani. Vijon...

Mediat greke zbulojnë arsyen e shtyrjes së vizitës së Tsipras në Tiranë

TIRANË- Kryeministri grek Aleksis Tsipras shtyu për një afat të pacaktuar vizitën që do të mbante në muajin prill në vendin tonë me rastin e...

VIDEO/ Mes lotëve dhe sakrificës, Calja i dëmtuar ngre në qiell flamurin shqiptar

Briken Calja ka arritur të hyjë në historinë e sportit shqiptar dhe më veçanërisht peshëngritjes, pasi ka “rrëmbyer” gjithçka në europianin që po zhvillohet...

Legjenda braziliane: Neymar është për vendin e tretë, i pari dhe i dyti...

Neymar po rikuperohet në Brazil pas lëndimit që pësoi javë më parë gjatë një ndeshje kampionate në Francë. Futbollisti i PSG-së po konsiderohet ndër futbollistët...