26.5 C
Tirana
Tuesday, July 23, 2024
Ballina Metro Meshkuj

Meshkuj

Vuani nga migrena? Përdorni këtë erëz dhe do të qetësoheni menjëherë

Shafrani i Indisë mund të jetë një mënyrë shumë efikase për të lehtësuar migrenën. Kjo erzë, e cila ka qenë një përbërës kryesor në...

Mënyra se si flini tregon nëse lidhja juaj po funksionon apo është drejt fundit

Nga mënyra se si flemë në çift ne mund të zbulojmë shumë gjëra në lidhje me marrëdhënien. Çdo pozicion thotë diçka në lidhje me...

Duhet të hani darkë para se të flini apo jo? Ja çfarë thonë ekspertët…

Çfarë është më mirë të bëni, të flini me stomak të zbrazët apo të hani si mbret? Ekspertët thonë që nuk është edhe aq e...

Më të lexuarat

Ironia e Trump: Kim Jong un po vdes të më takojë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka thënë se takimi historik në mes të liderëve të Kinës dhe Koresë së Veriut ka shkuar...

Peshëngritje, Briken Calja i “artë” në Rumani…

Peshëngritësi shqiptar Briken Calja ka marrë medaljen e artë në stilin e shkëputjes në Europianin e Peshëngritjes që po zhvillohet në Rumani. Vijon...

Mediat greke zbulojnë arsyen e shtyrjes së vizitës së Tsipras në Tiranë

TIRANË- Kryeministri grek Aleksis Tsipras shtyu për një afat të pacaktuar vizitën që do të mbante në muajin prill në vendin tonë me rastin e...

VIDEO/ Mes lotëve dhe sakrificës, Calja i dëmtuar ngre në qiell flamurin shqiptar

Briken Calja ka arritur të hyjë në historinë e sportit shqiptar dhe më veçanërisht peshëngritjes, pasi ka “rrëmbyer” gjithçka në europianin që po zhvillohet...

Legjenda braziliane: Neymar është për vendin e tretë, i pari dhe i dyti...

Neymar po rikuperohet në Brazil pas lëndimit që pësoi javë më parë gjatë një ndeshje kampionate në Francë. Futbollisti i PSG-së po konsiderohet ndër futbollistët...