26.5 C
Tirana
Tuesday, July 23, 2024
Ballina Metro Horoskopi

Horoskopi

Sa inteligjent je? Ta thotë shenja e horoskopit, ja 6 më të zgjuarat

Ka ardhur koha që të matni IQ-në tuaj astrologjike. Gjykuar sipas Mensa-s, gjeni është ai i cili arrin të fitojë 98 pikë në testin...

Horoskopi ditor, e martë 10 prill 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mundohuni të jeni më të dashur...

Keni fat? Këto tre shenja të horoskopit i pret një fat i paimagjinueshëm

Shpesh dëgjojmë të thuhet se “ajo që është e shkruar ju është dhënë gjithmonë dhe se çdo njeri ka lindur me një fat të...

Horoskopi ditor, e hënë 9 prill . Mësoni se cila nga shenjat do të...

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 9 prill 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për...

4 shenjat qe kanë shumë turp e skuqen menjëherë…

Jo të gjithë janë sociale. Sa herë na ka rastisur të shohim dikë të strukur në cep të dhomës apo të heshtur në maksimum… A...

Horoskopi ditor, e dielë 8 prill 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë do ju lejojë që...

Horoskopi ditor, e shtunë 7 prill 2018

Dashi Do të jeni në gjendje humori gri për shkak të çështjeve të jashtme të jetës në çift që shkaktojnë keqkuptime. Jini më pak...

Horoskopi mujor – Prill 2018

Dashi Çdo situatë që jetoni ju është e përkohshme, por ju jeni të shqetësuar, sikur jeni duke pritur një ndryshim krejt të papritur në jetën...

Horoskopi ditor, e premte 6 prill 2018

Dashi Do të jeni në gjendje të mirë dhe marrëdhënia me partnerin/en do të përmirësohet. Për shumë prej jush do të jetë e mundur të...

Horoskopi ditor, e premte 30 mars 2018

Dashi Jeni duke kërkuar për një ekuilibër emocional që t'ju japë stabilitet në jetën private. Megjithatë, do të përpiqeni për të arritur momente të tilla...

Më të lexuarat

Ironia e Trump: Kim Jong un po vdes të më takojë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka thënë se takimi historik në mes të liderëve të Kinës dhe Koresë së Veriut ka shkuar...

Peshëngritje, Briken Calja i “artë” në Rumani…

Peshëngritësi shqiptar Briken Calja ka marrë medaljen e artë në stilin e shkëputjes në Europianin e Peshëngritjes që po zhvillohet në Rumani. Vijon...

Mediat greke zbulojnë arsyen e shtyrjes së vizitës së Tsipras në Tiranë

TIRANË- Kryeministri grek Aleksis Tsipras shtyu për një afat të pacaktuar vizitën që do të mbante në muajin prill në vendin tonë me rastin e...

VIDEO/ Mes lotëve dhe sakrificës, Calja i dëmtuar ngre në qiell flamurin shqiptar

Briken Calja ka arritur të hyjë në historinë e sportit shqiptar dhe më veçanërisht peshëngritjes, pasi ka “rrëmbyer” gjithçka në europianin që po zhvillohet...

Legjenda braziliane: Neymar është për vendin e tretë, i pari dhe i dyti...

Neymar po rikuperohet në Brazil pas lëndimit që pësoi javë më parë gjatë një ndeshje kampionate në Francë. Futbollisti i PSG-së po konsiderohet ndër futbollistët...