25.5 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2023

Femra

Aktorja Halle Berry se vret shumë mendjen, bën yoga topless…

51-vjeçe, e megjithatë format e saj fizike janë perfekte, të ngjashme me ato të një vajze 20-vjeçare. Por këto linja perfekte Halle Berry i ka...

Duhet të hani darkë para se të flini apo jo? Ja çfarë thonë ekspertët…

Çfarë është më mirë të bëni, të flini me stomak të zbrazët apo të hani si mbret? Ekspertët thonë që nuk është edhe aq e...

Grimieri shqiptar i Kim Kardashian një patriot i vërtetë, ja çfarë ka bërë këtë...

Para disa ditësh u fol për një bashkëpunim më t ëfuqishëm mes Kim Kardashian dhe grimerit shqiptar, Mario Dedivanovic. Në fakt, dyshja tash e dhjetë...

Demi Rose vishet ngushtë, vithet gati t`i pëlcasin (Foto)

Demi Rose është shfaqur në një kostum tejet të ngushtë, ngjyrë të zezë. Modelja bukuroshe si çdoherë tjetër, ia ka kthyer të pasmet kamerës,...

Më të lexuarat

Ironia e Trump: Kim Jong un po vdes të më takojë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka thënë se takimi historik në mes të liderëve të Kinës dhe Koresë së Veriut ka shkuar...

Peshëngritje, Briken Calja i “artë” në Rumani…

Peshëngritësi shqiptar Briken Calja ka marrë medaljen e artë në stilin e shkëputjes në Europianin e Peshëngritjes që po zhvillohet në Rumani. Vijon...

Mediat greke zbulojnë arsyen e shtyrjes së vizitës së Tsipras në Tiranë

TIRANË- Kryeministri grek Aleksis Tsipras shtyu për një afat të pacaktuar vizitën që do të mbante në muajin prill në vendin tonë me rastin e...

VIDEO/ Mes lotëve dhe sakrificës, Calja i dëmtuar ngre në qiell flamurin shqiptar

Briken Calja ka arritur të hyjë në historinë e sportit shqiptar dhe më veçanërisht peshëngritjes, pasi ka “rrëmbyer” gjithçka në europianin që po zhvillohet...

Legjenda braziliane: Neymar është për vendin e tretë, i pari dhe i dyti...

Neymar po rikuperohet në Brazil pas lëndimit që pësoi javë më parë gjatë një ndeshje kampionate në Francë. Futbollisti i PSG-së po konsiderohet ndër futbollistët...