Një shpërthim i fuqishëm zgjon Tiranën/FOTO + DETAJE

0

Tirana sot është zgjuar nga një shpërthim që ka nodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm pranë një biznesi.

Bëhet fjalë për një fast-food që ndodhet pranë ambasadave ruse dhe zvicerane, në zonën e ish-Bllokut.

Sipas kalimtarëve shpërthimi ka qenë shumë i fuqishëm.

Nga informacionet paraprake raportohet se bëhet fjalë për shpërthimin e një bombule gazi në brendësi të dyqanit,por fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here