4 shenjat qe kanë shumë turp e skuqen menjëherë…

0
Crooked politician hiding face from newspaper photographers after political scandal, public embarrassment, hand gesturing stop sign

Jo të gjithë janë sociale. Sa herë na ka rastisur të shohim dikë të strukur në cep të dhomës apo të heshtur në maksimum…

A e keni menduar ndonjëherë se këto janë shenja që flasin shumë për personin në fjalë? Të qenurit i turpshëm, shpesh keqinterpretohet si mendjemadhësi tek të tjerët, edhe pse kjo nuk ka asnjë lidhje me të vërtetën. Ne ju prezantojmë me 4 shenjat më të turpshme të zodiakut, që duhet të tregoni kujdes të mos i vini në siklet.

VIRGJËRESHA
Njihen si jashtëzakonisht shumë të turpshëm. Megjithatë, duhet ta dini se janë praktikë dhe observues. Ata i kushtojnë vëmendje gjithçkaje që ndodh përreth, e ndonëse nuk flasin, dijeni se po dëgjojnë.

GAFORRJA
Janë miqtë e ngushtë ideal, por jo romanca perfekte. Kjo, vetëm për shkak të natyrës së tyre të turpshme. Nuk do ta kuptoni dot nëse ju pëlqen apo jo, derisa të vendosni kontakt të vazhdueshëm.

PESHQIT
Shenjë pozitive, romantik dhe tërheqës. Por, janë shumë të turpshëm. Nëse dhe ju vetë jeni natyrë e turpshme, nuk do të ekzistojë mundësia e lidhjes me këtë shenjë. Nëse jeni natyrë sociale, mjafton t’i përshëndesësh dhe ata do të përpiqen të tregojnë sa munden për veten.

BRICJAPI
Njihen si natyrë tejet e rezervuar, ku vjen puna tek tjetri. Mund të mendoni se janë mendjemëdhenj, edhe pse në të vërtetë shquhen për natyrën sensitive. Në çastin e parë që ndihen konfortë me dikë, e flakin turpin tej dhe përkushtohen në marrëdhënie./fikso.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here